فعالیت ها

online-business

کسب و کارهای آنلاین با در نظر گرفتن رشد سریع کسب و کار های آنلاین و ظهور استارت آپ‌ها و شرکت‌های نوپا، فن تک آریا علاقمند به پیاده سازی و سرمایه گذاری در این حوزه که شامل طراحی سایت، راه اندازی و بهره‌برداری از مناسب‌ترین محصولات نرم افزاری، مراکز ذخیره سازی داده‌ها، امنیت اطلاعات، مدیریت و ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و… می باشد.

consultant

مشاوره واحد مشاوره فن تک آریا با تکیه بر تجربیـات متخصصیـن خـود پاسخگوی شرکت‌های دولتی و خصوصی، در زمینه خدمات تخصصی و نیازهای ایشان در حوزه های فناوری اطلاعات و بازار های مالی می‌باشد.

 commerce

بازرگانی و فروش فن تک آریا با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و متعهد و با تکیه بر ارتباطات گسترده‌ای که در بازار فناوری اطلاعات دارا می‌باشد بهترین تجهیزات مورد نیاز کارفرمایان و پیمانکاران محترم را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار ایشان قرار می‌دهد.

software

تولید نرم افزار فن تک آریا با تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود دارد تا نسبت به اجرا و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید.