کسب و کارهای آنلاین
کسب و کارهای آنلاین

با در نظر گرفتن رشد سریع کسب و کار های آنلاین و ظهور استارت آپ‌ها و شرکت‌های نوپا، فن تک آریا علاقمند به پیاده سازی و سرمایه گذاری در این حوزه که شامل طراحی سایت، راه اندازی و بهره‌برداری از مناسب‌ترین محصولات نرم افزاری، مراکز ذخیره سازی داده‌ها، امنیت اطلاعات، مدیریت و ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و… می باشد.

نمونه کارها
boursecoders.ir

بورسکدرز مکانی است که در آن فعالان بازار بورس چه در ایران چه در خارج از ایران با توسعه دهنگان ابزار مورد استفاده در بورس از جمله ربات های معامله گر و اندیکاتور ها و … بصورت مستقیم و با امنیت در ارتباط هستند. لازم به ذکر است این سیستم برای اولین بار در زبان فارسی و در ایران ایجاد شده و نمونه های مشابه خارجی زیادی نیز ندارد تلاش ما برای راه اندازی این سیستم به هدف بی نیاز شدن فعالان بورس در استفاده از نمونه های خارجی و خروج ارز از ایران همچنین راه امنی برای فعالیت توسعه دهندگان داخلی بوده است.

boursemarket.ir

بورس مارکت یک فروشگاه اینترنتی جهت عرضه نرم افزار های کاربردی بازار بورس ایران و بین الملل است. ابزارهای تحلیلی و ربات های معامله گر از مهمترین محصولات این فروشگاه هستند . این محصولات توسط برنامه نویسان مجرب که در وب سایت ثبت نام نموده و تایید شده اند تولید شده و با نام و اطلاعات ایشان عرضه می شود . مدیریت بورس مارکت همخوانی توضیحات تولید کنندگان با اصل محصول را راستی آزمایی کرده و سپس اجازه انتشار آن را می دهد تا فضایی امن برای مشتریان فراهم کند.